16.11.2024 / 19:00

Tribute to JOE DASSIN by Julien Dassin

Tulge ja nautige põnevat kontserti Julien Dasseni “Joe Dassin Story” esituses, mis toimub Geneva saalis Narvas 16. novembril 2024!

Julien Dassen ei ole mitte ainult legendaarse laulja Joe Dassini poeg, vaid ka selle kuulsa dünastia kolmanda põlvkonna esindaja. Tema muusikaline pärand ulatub läbi põlvkondade ning tema talent jätkab imetlemist kogu maailmas.

Tema kontserdil kuulete nii tema isa klassikalisi hitte, nagu “Champs Élysées”, uues tõlgenduses, kui ka originaalkompositsioone, mis sümboliseerivad tema enda kunstilist nägemust. Ta viib teid kaasa prantsuse šarmi ja elegantsi atmosfääri ning kingib unustamatuid muusikalisi hetki.

Nautige suurepärast esitust, seadeid ja energiat, mida Julien Dassen lavale toob. See kontsert on tõeline rännak läbi prantsuse muusika ajaloo ja mälestuste Joe Dassinist.

Ärge jätke kasutamata võimalust sukelduda selle väljapaistva perekonna muusikalise pärandi maailma ning kogeda ületamatuid emotsioone koos Julien Dasseniga tema kontserdil Narvas!

Osta pilet 

 


19.12.2024 / 19:00

Viini Straussi Festivaliorkester

Orkester, kes igal aastal avab Viinis kuulsa Viini balli, esineb 19. detsembril GENEVA Kontserdimajas!
Sukeldu Viini muusikalise elegantsi maailma koos Viini Strauss Festivali Orkestriga!
Alates 1978. aastast on Viini Strauss Festivali Orkester võitnud rahvusvahelise tunnustuse tänu oma ainulaadsele stiilile ja kunstile. Orkester esineb mainekates kontserdisaalides, tuues vaatajatele tõelise Viini esteetika ja rõõmu.
Traditsioonilise Viini kõla ja kõrgeimate kunstiliste standardide kombinatsioon muudab Viini Strauss Festivali Orkestri etteasted unustamatuks sündmuseks. Publik saab nautida mitte ainult muusikat, vaid ka huumorit, meelelahutust ja kunstilist sügavust, mida orkester pakub.
Orkestri muusikud, kelle seas on tipptegijaid Viini suurimatest orkestritest, on edukalt vallutanud publiku südameid üle maailma – Jaapanist ja Hiinast kuni Lõuna-Koreani. Nende esinemised kuulsatel lavadel nagu Kölni Filharmoonia ja Viini Filharmoonia kinnitavad orkestri rahvusvahelist tunnustust ja austust.
Tulge ja kohtuge Viini Strauss Festivali Orkestri unikaalse kõlaga Geneva kontserdimajas! Suunduge koos meiega põnevale muusikalisele teekonnale ja tundke igavesti noorukese Viini muusika võlu maestro Peter Guti meisterliku juhtimise all.

Osta pilet